Poradnik fryzjerski

Co należy nosić na łodzi?

Niezależnie od tego, czy jesteś parą podróżującą z odrzutowcem, czy singlem na morzu, potrzebujesz odpowiedniego stroju na swoją łódkę. Więc kiedy będziesz sączyć te spritzery (lub czystą wódkę, cokolwiek pływa), poczujesz prawdziwy luksus. Chodzi o lekkie ubrania, w których liczy się zarówno moda, jak i wygoda. Gotowa, aby zrobić kilka fal? Skorzystaj z poniższego przewodnika, który pomoże Ci zdecydować, co założyć na jacht.

Oficjalna impreza na jachcie

Na ekskluzywnych przyjęciach na jachcie Twój styl powinien być zarówno czysty, jak i wyrafinowany. Postaw na lnianą koszulę w kolorze navy z rozłożystym kołnierzykiem lub zapinaną na guziki. Dobierz do niej białe lniane spodnie lub szorty, które przewiąż najlepszym brązowym skórzanym paskiem. Obuwiem powinny być boat shoes w kolorze żeglarskim lub w odcieniach ziemi, co nada stylizacji naturalny charakter. Delektując się koktajlami o zachodzie słońca, nigdy nie poczujesz się bardziej książęco.

Zwykłe żeglowanie

Swobodny styl żeglowania wymaga pasteli. Różowa, miętowa lub piaskowa lniana koszula jest idealna, szczególnie z luźnym kołnierzykiem. Nie można się również pomylić z klasycznym białym polo. Jeśli jest chłodno, załóż lekki szalik na szyję. Jeśli chodzi o spodnie, szorty są koniecznością, podobnie jak płócienny pasek w kolorze białym, marynarskim lub brązowym. Na koniec, klasyczny kapelusz Panama dopełni stylizację.

Baby Blues

Nigdy nie lekceważ uroku starego, dobrego baby blue. Klasycznie czarujący, kolor ten podkreśla opaleniznę, a jednocześnie nadaje całości świeży klimat.

Możesz go nosić w klasycznej koszuli zapinanej na guziki, wąskich spodniach lub szortach, ale jeszcze raz podkreślmy, jak ważny jest len. Jest on bardzo chłonny i lekki, dzięki czemu będziesz czuć się czysto podczas całodniowej wycieczki na łódkę. Do tego twillowy kapelusz rybacki i jesteś złoty (miejmy nadzieję, że nie czerwony... SPF, chłopaki!).

Od wytwornych imprez na jachcie po zwykłe żaglówki, zastosuj się do tych wskazówek, abyś nigdy nie był tym dziwnym na pokładzie, zastanawiając się "co powinienem nosić na łodzi?". Będziesz mieć widok na ocean, wyglądając jak tryton. Bon Voyage!

Nie pozwól, aby silna letnia bryza zmąciła Twoje włosy. Mocno utrwalająca pomada na bazie wody pomoże Ci zachować swój wygląd w każdych warunkach, nie sprawiając, że Twoje włosy będą wyglądały sztywno i nienaturalnie.