Poradnik fryzjerski

Ile kosztuje oprogramowanie dla salonów?

Oprogramowanie do zarządzania salonem nie tylko usprawnia pracę całego zespołu, ale także zapewnia właścicielowi większy komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Dzieje się tak dlatego, że kompleksowy zestaw narzędzi systemu sprawia, że prowadzenie biznesu jest łatwiejsze i mniej stresujące.

Aby było to możliwe, koszty eksploatacji systemu nie powinny przekraczać możliwości finansowych salonu. Niestety, wiele z dostępnych na rynku produktów jest albo drogich, albo ma ograniczone możliwości. Na szczęście istnieją rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby klientów zarówno pod względem kosztów, jak i różnorodności funkcji.

Wiesz, za co płacisz

Często zdarza się, że rozwiązania, które na pierwszy rzut oka wydają się tanie, w ostatecznym rozrachunku okazują się nieefektywne kosztowo.

Może to wynikać z kilku czynników. W niektórych przypadkach niemal każda funkcja wiąże się z dodatkową opłatą, a niektóre systemy nie dają się dopasować do wielkości firmy, a co za tym idzie - jej możliwości finansowych.

Natomiast Versum daje każdemu klientowi dokładnie taki sam system, który zawiera pełen zestaw pomocnych narzędzi. Koszt korzystania z oprogramowania zależy od liczby pracowników salonu. Klienci mogą wybrać jeden z czterech różnych planów abonamentowych. Dzięki temu każdy, nawet najmniejszy salon, ma do dyspozycji zaawansowane funkcje rozwoju biznesu, bez konieczności ponoszenia nadmiernych kosztów.

Komfort i bezpieczeństwo

Prowadzenie firmy to skomplikowany proces. Wymaga Twojej stałej uwagi i nadzoru, a także zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa danych. Co ważne, potrzebujesz rozwiązania, które umożliwi Ci monitorowanie pracy salonu również podczas Twojej nieobecności w delegacji lub na urlopie.

Odpowiedzią na te potrzeby są systemy, które działają w chmurze - np. Versum. Oznacza to, że możesz korzystać z systemu z dowolnego miejsca na świecie i za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również gwarantuje większe bezpieczeństwo danych niż w przypadku jakichkolwiek programów instalowanych na komputerze. Dlaczego? Ponieważ wszystkie informacje, które wprowadzasz do systemu, przechowywane są na wielu niezależnych serwerach. Dzięki temu nie musisz się już martwić o zdarzenia losowe, takie jak awaria komputera czy przewrócenie herbaty w terminarzu.

Oprogramowanie tego typu zapewnia również stały dostęp do aktualizacji i nowych funkcjonalności systemu opracowanych przez producenta. W przeciwieństwie do tradycyjnych programów instalowanych na komputerze, Versum wprowadza wszystkie nowe funkcje automatycznie, bez konieczności angażowania Ciebie i bez dodatkowych opłat.

System jest stale udoskonalany za Ciebie - tak, aby Twój salon mógł rozwijać się w tym samym czasie.

Bezpłatne wdrożenie i wsparcie

Prostota i intuicyjność są kluczowymi cechami systemu Versum. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ każdy może zacząć korzystać z systemu natychmiast, bez konieczności przechodzenia dodatkowych szkoleń i bez tracenia czasu na próby zrozumienia jego działania.

W przypadku wielu programów proces wdrożenia jest czasochłonny, a szkolenia prowadzone przez producenta są dodatkowo płatne. Istnieją jednak rozwiązania, które są na tyle proste, że będziesz mógł z nich korzystać bez dodatkowego wsparcia - takim systemem jest Versum.

Mimo to, Versum zapewnia Ci bezpłatną pomoc wykwalifikowanych konsultantów w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie. Odpowiedzą oni na Twoje pytania, pomogą wprowadzić dane lub skonfigurować poszczególne funkcje. Przedstawiciele wsparcia są do Twojej dyspozycji przez cały okres użytkowania systemu. Służą Ci radą i szkoleniem zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie późniejszego użytkowania programu - tak, aby Twoja praca z oprogramowaniem Versum była zawsze efektywna.

Konsultanci zadbają o to, abyś posiadał odpowiednią wiedzę biznesową, przygotowując specjalistyczne szkolenia i podręczniki z zakresu efektywnego zarządzania salonem i marketingu - wszystko po to, aby pomóc Ci w kolejnych krokach na drodze do sukcesu.

Nowoczesność nie musi być droga. Najlepszym dowodem na to jest oprogramowanie Versum. Jest ono naszpikowane innowacyjnymi technologiami i niezawodnymi narzędziami. Korzystanie z systemu opiera się również na na wskroś nowoczesnym szkielecie.

Nie musisz podpisywać długoterminowych umów ani ponosić dodatkowych opłat startowych. Nie musisz się też martwić, że dokonasz złej inwestycji. W Versum to Ty decydujesz, na jaki okres wykupisz system, ale co najważniejsze - zanim podejmiesz decyzję, możesz bezpłatnie przetestować jego funkcjonalności i przekonać się, czy program spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Skorzystaj z darmowego okresu próbnego już teraz! Odwiedź stronę www.versum.com i zacznij korzystać z niego za darmo.

Wypróbuj Versum za darmo

[Ogółem: 1 Średnia: 5/5]

Table of Contents

  • Wiesz, za co płacisz
  • Komfort i bezpieczeństwo
  • Bezpłatne wdrożenie i wsparcie
Zapisz się do newslettera Z polityką prywatności możesz zapoznać się tutaj.