5 rzeczy, które faceci powinni robić każdego ranka

Każdy facet ma swoją własną poranną rutynę. Intymny i osobisty, jak dziwaczny sposób, w jaki oglądasz siebie w lustrze, twój rytuał A.M. jest odbiciem twojej osobowości, ale co najważniejsze, nadaje ton twojemu dniu. Bez względu na to, czy twój poranny styl jest pospieszny i ma niski klucz, czy też jesteś bestią, która wstaje o 6 rano, by trenować na wadze przed pracą, musisz mieć przykryte podstawy. Bez względu na to, jak wykonujesz ruchy, są pewne kroki, bez których żaden sukcesywny facet nie powinien się obejść. Tu jest 5 rzeczy, które faceci powinni robić każdego ranka.

Umyj ten kubek.

Wielu facetów ma diabelsko-majski stosunek do pielęgnacji skóry. Jeden problem: twoja twarz jest pełna zanieczyszczeń, nawet od momentu przebudzenia. Przez całą noc twoja skóra gromadzi kurz, alergeny i bakterie - partię obrzydliwości, która miesza się z twoim potem i wszelkimi zarazkami siedzącymi na poduszce. Jeśli nie myjesz poszewki regularnie, załóżmy, że jest ona pokryta mikropękankami.

Tak więc prawdę mówiąc, twoja twarz jest dość brudna rano. A dla tych nielicznych leniwych, którzy po prostu pryskają wodą na twarz, musisz zintensyfikować swoje zabiegi pielęgnacyjne. Sama woda nie wystarczy do oczyszczenia twarzy z oleju i brudu. Te brudne pory i problemy z błyszczącym nosem nie rozwiążą się same.

Twoja myjka do twarzy powinna zawierać naturalne olejki, które zabijają bakterie. Te bezpieczne formuły zawierające naturalne składniki są zaprojektowane tak, aby bezpiecznie i spokojnie spłukiwać wszelkie zanieczyszczenia, nie pozostawiając żadnych zaczerwienień ani podrażnień.

Szybka stylizacja włosów

Po dwudziestym piątym roku życia, ukrywanie złych włosów pod czapką z daszkiem jest wręcz żenujące. Jesteś lepszy niż robienie tych chłopięcych skrótów przez całe życie. Pomyśl o swoich włosach jak o nieruchomościach; jeśli nie utrzymasz terenu, wartość spada - i nikt nie kupi tego, co sprzedajesz. Te same zasady odnoszą się do murawy na twojej głowie. Kocham ją, pielęgnuję, wygrywam ją.

Praca w pośpiechu

Teraz rozumiemy, że poranki są wrażliwe na czas. Większość facetów nie ma czasu ani cierpliwości, by zrobić pełne pranie i suszenie. To sprawiedliwe, ale mimo to można jeszcze popracować nad przyzwoitymi procedurami przywracania włosów.

Na przykład, jeśli wczoraj ułożyłaś fryzurę z pomadą, najprawdopodobniej obudzisz się, gdy we włosach pozostanie jeszcze trochę szumu. Jest to dobry punkt wyjścia do stylizacji włosów, gdy nie jesteś osobą biorącą rano prysznic. Złą wiadomością jest to, że Twoje włosy kiełkują we wszystkich kierunkach, jak czubek ananasa, lub że Twoje kowadełka ogłosiły anarchię na Twojej głowie. Czas odzyskać kontrolę.

Praca w średnim pośpiechu

Gdy czas jest ograniczony, przeczesuj włosy palcami, aby ogrzać produkt z wczorajszej fryzury. Manipuluj włosami z powrotem na miejsce. Jeśli Twoje włosy zachowują się wyjątkowo uporczywie, przygotuj roztwór do zlewu.

Połóż ręcznik wokół ramion, aby utrzymać koszulę suchą, włóż głowę do zlewu i wypłucz nadmiar pomady z włosów. Ten roztwór Quick-fix daje Ci nieco świeży punkt wyjścia do pięciominutowego suszenia.

Skorzystaj z naszych produktów do pielęgnacji włosów.

Nawilżaj i chroń tę twarz

Sklep z naszymi nawilżaczami

Nawilżacz nie jest przeznaczony tylko dla pań i kolesia od konserwacji. To Twoje codzienne rozwiązanie dla zachowania świeżości, miękkości i zdrowego wyglądu Twojej twarzy.

Pomyśl o kremie nawilżającym jako o osłonie twarzy. Tworzy on barierę pomiędzy atmosferą a twarzą, zwiększając nawilżenie w górnych warstwach skóry. Ta forma ochrony pomaga chronić Twoją skórę przed zanieczyszczeniami, alergenami i innymi czynnikami powodującymi trądzik. W międzyczasie, krem nawilżający może również poprawić jakość Twojej skóry, wykorzystując odżywcze substancje roślinne i witaminy, które rozjaśniają i wygładzają skórę.

Zaleca się stosowanie kremu nawilżającego zawierającego naturalne składniki dla skóry wrażliwej. Te oparte na naturalnych składnikach formuły są wykonane z tłustych olejków eterycznych z kokosa i jojoby - najlepszych składników, które rozpieszczają Twoją skórę przez każdą porę roku, każdego dnia.

Dezodoryzuj swój smród

Twoja dziewczyna może tolerować twój znajomy funk, ale dla reszty świata to obrzydliwe. Dlatego dezodorant nie podlega negocjacjom w sprawie twojej porannej rutyny.

Pozostaje jednak jeszcze jedna kwestia: standardowe dezodoranty zawierają niezdrowe składniki, takie jak aluminium i parabeny. Dodatki te nie tylko wywołują raka, ale w zależności od stopnia Twojej wrażliwości, mogą bawić się w twistera z Twoimi hormonami, tworząc stresujący brak równowagi chemicznej. Roztwór? Naturalny dezodorant.

Są one zaprojektowane z bezpiecznymi ekstraktami ziołowymi, takimi jak rozmaryn, trawa cytrynowa i olejek z drzewa herbacianego, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii powodujących BO. Zamiast zatykać pory w pachachy, te naturalne składniki pomagają kontrolować zapach nawet podczas pocenia się. Uzupełnią one również Twój wyjątkowy zapach, pracując w harmonii z chemią Twojego ciała, zamiast maskować piżmo.

Będziesz więc usuwać BO, ale pozostawiając niewielki ślad swoich charakterystycznych feromonów. Tak właśnie mężczyzna zaczyna swój poranek.

Miłego śniadania.

Tak jak mama mówiła, śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Zjedz śniadanie mistrzów, otrzymując hojną dawkę białka z takich źródeł jak jogurt, awokado i orzechy. Jeśli jesteś naprawdę zdrowy, rozważ zrobienie jarmużowego koktajlu każdego ranka. Zrobiony z zieleni, owoców, nasion chia, makki i innych energetyzujących pokarmów, które możesz znaleźć, koktajl jest genialnym sposobem na poranne pompowanie paliwa.

Poza tym, obfite śniadania są dobre nie tylko dla Twojego zdrowia, ale także utrzymują Twój wygląd w ryzach. Jeśli więc chcesz utrzymać tę młodą linię włosów i skórę, zawsze zaczynaj dzień od bogatego w składniki odżywcze posiłku.

Nie musisz być wczesnym ptakiem, aby opanować te poranne must-dos. Tak długo, jak wpisujesz te kroki w swoją rutynę, zawsze będziesz mieć świeży początek dnia.