Najlepsze męskie fryzury w 2020 r.

Powiedz adios do schludnych i wypolerowanych fryzur z ubiegłego roku. Odchodzimy od klasycznych fryzur w stylu vintage, takich jak modny pompatyzm i fantazyjne cięcia biznesowe z lat 20. ubiegłego wieku. Na razie żegnamy się nawet z długimi kudłatymi włosami (dzięki za dobre czasy, Jon Snow). W tym roku, fryzury zmieniają się w artystyczne terytorium, obejmując ruch, warstwy i dramatyzm. Przejrzyjmy najlepsze męskie fryzury z 2020 roku.

Fryzura Textured Haircut

W tym roku, chodzi o teksturę. Odnosimy się do ogólnego kształtu fryzury, a także do wykończenia na końcach: kudłaty, rozdrobniony lub upierzony.

Dlaczego jest to modna fryzura

Dodanie włosom tekstury to świetny sposób na zrównoważenie rysów twarzy. Jeżeli masz małą linię szczęki lub duże uszy, niektóre dynamiczne warstwy u góry mogą stworzyć iluzję zharmonizowanych proporcji. Jeżeli masz długą i wąską twarz, spróbuj pozwolić, by warstwy rozciągały się dalej po bokach, tworząc niewielkie wyblaknięcie. Ta sztuczka może nadać Twoim rysom większą szerokość.

Pomysły na fryzurę

Aby uzyskać coś innego, spróbuj fryzury z grzywką kątową lub z kolcami. W zależności od tego, jaki efekt starasz się osiągnąć, czy jest to fryzura wytrzymała i zrelaksowana, czy też chrupiąca i uwydatniona, porozmawiaj z fryzjerem o tym, jaka konsystencja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Cięcie grzybów Neo

Gdybyś miał swój rozkwit w latach 90-tych, mógłbyś przypomnieć sobie słynne cięcie grzybów z mieszanymi uczuciami. Znane również jako strzyżenie miseczkowe, strzyżenie grzybkowe polega na tym, że włosy rosną długo do skroni i utrzymywane są w szpilkach (nawet grzywki), a następnie boki i plecy są krótkie.

Jeśli kiedykolwiek oglądałaś "Star Treka", możesz przypomnieć sobie kujonowską fryzurę Spocka - i tak, to klasyczna fryzura grzybkowa. Nazwa pochodzi od kształtu włosów, który faktycznie przypomina grzyb. Trendowe? Nie aż tak bardzo. Dlatego w 2020 roku, zapraszamy do ponownego ożywienia fryzury grzybowej z luźniejszą, teksturowaną wersją.

Dlaczego to jest modne

Justin Beiber próbował w 2010 roku ożywić wycięty grzyb. Uderzył mądrą wersją, którą zaprezentował na swoim pierwszym debiucie w SNL, wraz z niesławnym przerzuceniem włosów. Niestety, to spojrzenie nie wystarczyło, by zainspirować przeciętnego gościa.

Pomysły na fryzurę

Więc w roku 2020, istnieje masowe zainteresowanie, aby zmienione cięcie grzybów zadziałało. Pomyśl o tym jak o przeobrażonym obrocie na oryginale; z wyjątkiem tego, że zamiast tradycyjnego prostego kształtu miski na górze, możesz eksperymentować z nieskończoną gamą tekstur i stylów.

Ale jest pewien haczyk: musisz być przygotowany na wyhodowanie swoich grzywek. Ponieważ tradycyjnie cięcie grzybów znane jest z grzywek, nowsze wersje powinny nadal mieć tę cechę. W przeciwnym razie nie jest to prawdziwe grzybkowe cięcie neo.

Futurystyczne cięcie włosów

Zobacz ten wpis na Instagram A wpis udostępniony przez Men's Hairstyles & Cuts (@ haircutforgents) w dniu 13 stycznia 2020 r. o 1:42 rano PST.

Trendy w 2020 roku, męskie fryzury spoglądają w przyszłość.

Dlaczego to jest modne

Inspirowane podróżami kosmicznymi, fryzury zaprzęgnięte są w uczucie i ducha nowej epoki (gdzie dosłownie niebo jest granicą). Nie chodzi już tylko o to, by wyglądać przystojnie czy "ładnie", ale o to, by nadać swojej fryzurze kreatywny i osobisty charakter.

Dlatego też, coraz więcej panów rezygnuje z surowych i trudnych do wykonania fryzur, by uzyskać świeższy, luźniejszy sposób na wyrażenie swojej tożsamości.

Pomysły na fryzury

Pomyśl poza pudełkiem. Doskonałym przykładem jest ogon komety: odwrócony tył z warstwami, które przypominają strzelające komety. Możesz również wypróbować dowolną wersję podcięcia pod kątem z chrupiącą częścią twardą. Upewnij się, że omówisz swoje pomysły z fryzjerem, aby dostosować projekt do swoich potrzeb.

Możesz też eksperymentować z innymi kreacjami zatwierdzonymi przez NASA. Prawie wszystko, co wywołuje efekt dużej mocy, jest na czasie. Weź pod uwagę ostre linie, twarde kąty i poszarpane warstwy.

Fale z blaknięciem

Zobacz ten wpis na Instagram A wpis udostępniony przez Roberto Loiercio (@roberto_loiercio) dnia 28 października 2019 r. o 4:07 rano PDT

Wzywając wszystkich kręconych panów! Teraz twój czas na jazdę na tych falach z dumą. W 2020 roku, falujące grzywki, plony i fryzury typu "sweep-up" są w modzie.

Dlaczego to jest modne

Łatwe w układaniu i przyjazne dla objętości fryzury, są modne, ale nie wymagają dużego wysiłku. Oto jak to działa: top może być krótki lub długi, pokazując ciasne zwoje i puszyste ringlety, a po bokach kontrastuje z wysokim wyblaknięciem. Jeżeli jednak wolisz, zawsze możesz dodać więcej długości po bokach.

Ogólnie rzecz biorąc, celem jest odważne i celowe opanowanie naturalnych łuków i skrętów we włosach.

Pomysły na fryzurę

Musisz być bardziej odważny? Zastanów się nad falistym fohawkiem, który doda kolejny wymiar podniecenia i krawędzi twojemu wyglądowi. Chcesz jeszcze bardziej przesuwać granice? Spróbuj falistego fohawku z odłączoną częścią boczną. Fryzjer użyje nożyc do wygrawerowania czystej linii, tworząc boczną część, która graniczy z fohawkiem i oddziela go od blaknięcia.

Wzory włosów z klipsownicą

Ponieważ blaknięcie jest tak powszechne, istnieje zapotrzebowanie na większą personalizację. Poproś fryzjera o nadanie fryzurze wyjątkowego piętna za pomocą nożyczek.

Dlaczego to jest modne

Teraz, zanim zobaczysz jakiegoś dwunastoletniego punkowego rockera, który w swoim wyblakłym projekcie Power Rangers, spróbuj być otwarty.

Projekty Clipper'ów mogą być dostosowane do potrzeb panów w każdym wieku, począwszy od funky doodles po proste i wyrafinowane linie. Więc jeśli jesteś 30-latkiem w pracy w garniturze, nadal możesz być traktowany poważnie z subtelnym projektem klippera.

Pomysły na fryzurę

Jeśli wolisz podejście minimalistyczne, zachowaj podstawowy projekt z twardą częścią i blaknięciem.

Istnieje mnóstwo wariacji na temat tego, jak daleko może zajść Twoja fryzura w czystej linii.

Wypróbuj ostry wzór na blaknięcie skóry środkowej lub teksturowaną uprawę.

W 2020 roku, chodzi o zabawę z abstrakcyjnymi fryzurami. Zamiast siłowego układania włosów w doskonały kok, przygotuj się na to, by je wypuścić. Obejmij naturalne uczucie i przepływ włosów, w tym wszystkich swoich szalonych kowlików, aby pozwolić, aby wszystkie te prawdziwe awesomeness błyszczały. Koniec z ukrywaniem swojej prawdziwej tekstury! Świętuj to, co masz z nową fryzurą, która jest łatwa w zarządzaniu i jeszcze łatwiejsza do zaimponowania.